Насос Kripsol KPR 300 M (220 В, 36 м3/год, 3 НР)
SKU: 35537
Готовий до відправлення
50286,00 ₴
Детальна інформація
Відгуки
| Артикул | HCP36301E |
|---|---|
| Призначення | Приватні басейни, Громадські басейни |
| Для солоної води | Так |
| Наявність префільтра | Так |
| Змінна швидкість | Ні |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Макс. об’єм басейну, л | 144 000 |
| Продуктивність, м³/год (при h) | 36 при 10 |
| Корисна потужність, к. с. | 3 |
| Потужність, кВт | 2.8 |
| Робоча температура води, °С | до 50 |
| Ступінь захисту | IP55 |
| З\'єднання | 75 мм |
| Додатково |
|
| Вага в упаковці, кг | 26 |
| Розмір в упаковці | 669х318.7х265.5 мм |
| Виробник | Kripsol |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантія | 24 місяці |
You must be logged in to post a review.




There are no reviews yet.