Насос Aquaviva LX SMP015M (220 В, 4.5 м3/год, 0.25 НР)
SKU: 16943
Готовий до відправлення
7568,00 ₴
Детальна інформація
Відгуки
| Артикул | SMP015 |
|---|---|
| Призначення | Приватні басейни |
| Для солоної води | Ні |
| Наявність префільтра | Так |
| Змінна швидкість | Ні |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Макс. об’єм басейну, л | 18 000 |
| Продуктивність, м³/год (при h) | 4.5 при 4 м |
| Корисна потужність, к. с. | 0.3 |
| З\'єднання | 50 мм |
| Додатково |
|
| Вага в упаковці, кг | 5.5 |
| Розмір в упаковці | 436х204х161 мм |
| Виробник | Aquaviva |
| Гарантія | 24 місяці. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. При монтажу насоса необхідно додатково встановити автомат захисту двигуна. |
You must be logged in to post a review.




There are no reviews yet.