Насос Aquaviva LX STP200T (380 В, 24 м3/год, 2 HP)
SKU: 15070
Готовий до відправлення
11892,00 ₴
Детальна інформація
Відгуки
| Артикул | STP200T/VWS200T |
|---|---|
| Призначення | Приватні басейни, Громадські басейни |
| Для солоної води | Ні |
| Наявність префільтра | Так |
| Змінна швидкість | Ні |
| Кількість фаз | 3 (380-400 В) |
| Макс. об’єм басейну, л | 100 000 |
| Продуктивність, м³/год (при h) | 24 при 10 м |
| Корисна потужність, к. с. | 2 |
| З\'єднання | 63 мм |
| Додатково |
|
| Вага в упаковці, кг | 15.4 |
| Розмір в упаковці | 573х287х271 мм |
| Виробник | Aquaviva |
| Гарантія | 24 місяці. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. При монтажу насоса необхідно додатково встановити автомат захисту двигуна. |
You must be logged in to post a review.




There are no reviews yet.