Насос Hayward HCP09151E2 KNG150 M.B IE2 (220 В, 22.4 м3/год, 1.5 HP)
SKU: 35470
Готовий до відправлення
27642,00 ₴
Детальна інформація
Відгуки
| Артикул | HCP09151E2 |
|---|---|
| Призначення | Громадські басейни, Протитечії |
| Для солоної води | Так |
| Енергоефективність двигуна | IE2 |
| Наявність префільтра | Ні |
| Змінна швидкість | Ні |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Продуктивність, м³/год (при h) | 22,4 при 10 м |
| Корисна потужність, к. с. | 1.5 |
| З\'єднання | 63 мм |
| Додатково |
|
| Вага в упаковці, кг | 16.5 |
| Розмір в упаковці | 412x210x230 мм |
| Виробник | Hayward |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантія | 24 місяці. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. При монтажу насоса необхідно додатково встановити автомат захисту двигуна. |
You must be logged in to post a review.




There are no reviews yet.