Водоспад Aquaviva Орхідея AISI 316 (600×400 мм)
SKU: 26828
Готовий до відправлення
50847,00 ₴
Детальна інформація
Відгуки
| Тип підсвічування | Без підсвічування |
|---|---|
| Пропускна здатність, м³/год | от 11 до 16 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь AISI 316 |
| Тип монтажу | На борт |
| З\'єднання | 63 мм |
| Додатково | Ширина сопла: 400 мм |
| Комплектація |
|
| Розмір в упаковці | 610х400 мм |
| Вага в упаковці, кг | 15 |
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантія | 12 місяців |
You must be logged in to post a review.




There are no reviews yet.