Масажний водоспад Emaux EM4404 Jet Spray
SKU: 22820
Готовий до відправлення
11008,00 ₴
Детальна інформація
Відгуки
| Артикул | 88 093 813 |
|---|---|
| Тип підсвічування | Без підсвічування |
| Синхронне управління | Ні |
| Пропускна здатність, м³/год | Від 18 до 50 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Тип монтажу | На борт |
| З\'єднання | 50 мм / 1.5" |
| Додатково | Довжина фланця: 20.7 см |
| Комплектація |
|
| Розмір в упаковці | 628х1200 мм |
| Вага в упаковці, кг | 5 |
| Виробник | Emaux |
| Гарантія | 12 місяців |
You must be logged in to post a review.




There are no reviews yet.