Насос Emaux SB15 (220 В, 20 м3/год, 1.5 HP)
SKU: 4825
31089,00 ₴
Out of stock
Детальна інформація
Відгуки
| Артикул | SB15 |
|---|---|
| Призначення | Приватні басейни, Громадські басейни |
| Для солоної води | Ні |
| Наявність префільтра | Так |
| Змінна швидкість | Ні |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Макс. об’єм басейну, л | 80 000 |
| Продуктивність, м³/год (при h) | 20 при 10 м |
| Корисна потужність, к. с. | 1.5 |
| З\'єднання | 63 мм |
| Додатково |
|
| Вага в упаковці, кг | 19.5 |
| Розмір в упаковці | 717х275х413 мм |
| Виробник | Emaux |
| Гарантія | 12 місяців. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. При монтажу насоса необхідно додатково встановити автомат захисту двигуна. |
You must be logged in to post a review.




There are no reviews yet.