Насос Aquaviva LX WTB300T (380 В, 60 м3/год, 4 HP)
SKU: 15073
Готовий до відправлення
22059,00 ₴
Детальна інформація
Відгуки
| Артикул | ZWE300T/WTB300T |
|---|---|
| Призначення | Протитечії |
| Для солоної води | Ні |
| Наявність префільтра | Ні |
| Змінна швидкість | Ні |
| Кількість фаз | 3 (380-400 В) |
| Макс. об’єм басейну, л | 240 000 |
| Продуктивність, м³/год (при h) | 60 при 8 м |
| Корисна потужність, к. с. | 4 |
| З\'єднання | 75 мм |
| Додатково |
|
| Вага в упаковці, кг | 23.9 |
| Розмір в упаковці | 412х281х323 мм |
| Виробник | Aquaviva |
| Гарантія | 24 місяці. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. При монтажу насоса необхідно додатково встановити автомат захисту двигуна. |
You must be logged in to post a review.




There are no reviews yet.