Насос Aquaviva LX SWPB300M (220 В, 28 м3/год, 3 HP)
SKU: 19445
Готовий до відправлення
21285,00 ₴
Детальна інформація
Відгуки
| Артикул | SWPB300 |
|---|---|
| Призначення | Приватні басейни, Громадські басейни |
| Для солоної води | Ні |
| Наявність префільтра | Так |
| Змінна швидкість | Ні |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Продуктивність, м³/год (при h) | 28 при 10 м |
| Корисна потужність, к. с. | 3 |
| З\'єднання | 2" |
| Додатково |
|
| Вага в упаковці, кг | 13 |
| Розмір в упаковці | 585х276х314 мм |
| Виробник | Aquaviva |
| Гарантія | 36 місяців. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. При монтажу насоса необхідно додатково встановити автомат захисту двигуна. |
You must be logged in to post a review.




There are no reviews yet.