Насос Aquaviva LX GPD20-7S-130 (220 В, 3 м3/год)
SKU: 32539
Готовий до відправлення
3173,00 ₴
Детальна інформація
Відгуки
| Артикул | GPD20-7S-130 |
|---|---|
| Призначення | Водопостачання |
| Для солоної води | Ні |
| Наявність префільтра | Ні |
| Змінна швидкість | Так |
| Матеріал корпусу | Чугун |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Продуктивність, м³/год (при h) | 3 |
| Ступінь захисту | IP44 |
| З\'єднання | 1" |
| Додатково |
|
| Вага в упаковці, кг | 2.6 |
| Розмір в упаковці | 130х124х129 мм |
| Виробник | Aquaviva |
| Гарантія | 24 місяці |
You must be logged in to post a review.




There are no reviews yet.