Злив донний Emaux EM2832V лайнер
SKU: 5540
Готовий до відправлення
1372,00 ₴
Детальна інформація
Відгуки
| Артикул | EM2832V |
|---|---|
| Розміщення | Донне |
| Тип стінок | Лайнер |
| Підключення | 1.5" |
| Пропускна здатність, м³ / год | 9 |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Колір | Білий |
| Додатково |
|
| Розмір в упаковці | 220х174 мм |
| Вага в упаковці, кг | 1.1 |
| Виробник | Emaux |
| Гарантія | 12 місяців |
You must be logged in to post a review.




There are no reviews yet.