Тепловий насос Fairland SHP03 (3.5 кВт)
SKU: 23708
Готовий до відправлення
26488,00 ₴
Детальна інформація
Відгуки
| Артикул | SHP03 |
|---|---|
| Тип насосу | Моноблок |
| Інвертор | Ні |
| Режим роботи | Тільки обігрів |
| Управління з телефону | Ні |
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища 15℃, t° нагрітої води 26℃ |
|
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища 26℃, t° нагрітої води 26℃ |
|
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Призначення | Каркасні басейни |
| Теплова потужність, кВт | 3.5 |
| Номінальна вхідна потужність, кВт | 0.56 - 0.59 |
| Номінальна сила струму, А | 2.6 |
| Макс. об\'єм басейну, м³ | до 10 м³ при температурі повітря 26°C |
| Рекомендований потік води, м³/год | 2 |
| Мінімальний приток повітря, м³/ч | 1 300 |
| З\'єднання | 32/38 мм |
| Матеріал нагрівача | Титан |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Компресор | Gree |
| Робоча температура повітря | Від 10 до 43°C |
| Робоча температура води | Від 15 до 40°C |
| Звуковий тиск (1 м) | 56 дБА |
| Звуковий тиск (10 м) | 36 дБА |
| Тип фреону | R32 |
| Вага холодоагенту, г | 200 |
| Режим розморожування | Так |
| Комплектація |
|
| Розмір в упаковці | 412 х 367 х 425 мм |
| Вага в упаковці, кг | 20 |
| Виробник | Fairland |
| Гарантія | 24 місяці |
You must be logged in to post a review.




There are no reviews yet.