Стіновий водоспад Emaux PB 900-150 (906х263х76 мм)
SKU: 7356
Готовий до відправлення
15136,00 ₴
Детальна інформація
Відгуки
| Артикул | PB900-150 |
|---|---|
| Тип підсвічування | Без підсвічування |
| Синхронне управління | Ні |
| Пропускна здатність, м³/год | Від 1.3 до 2.7 |
| Матеріал | Акрил |
| Тип монтажу | У стіну |
| З\'єднання | 50 мм |
| Додатково | Довжина фланця: 15 см |
| Комплектація |
|
| Розмір в упаковці | 906х263х76 мм |
| Вага в упаковці, кг | 6.2 |
| Виробник | Emaux |
| Гарантія | 12 місяців |
You must be logged in to post a review.




There are no reviews yet.