Одноступеневий компресор Aquant 2RB-510 (210 м3/год, 220 B)
SKU: 6979
Готовий до відправлення
26316,00 ₴
Детальна інформація
Відгуки
| Артикул | 2RB510/99021003 |
|---|---|
| Потужність | 1.5 кВт |
| Продуктивність, м³/год (при h) | 210 м³/час |
| Ступінь захисту | IP55 |
| Клас стійкості до нагрівання ізоляції | F |
| Вага в упаковці, кг | 24.3 |
| З\'єднання | 2" |
| Електроживлення | 220 В, 50 Гц |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Розмір в упаковці | 337 х 334 х 314 мм |
| Виробник | Aquant |
| Гарантія | 12 місяців |
You must be logged in to post a review.




There are no reviews yet.