Насос Kripsol Ondina OK 33 M.B (220 В, 7 м3/год, 0.33 HP)
SKU: 19239
Готовий до відправлення
16371,00 ₴
Детальна інформація
Відгуки
| Артикул | 10201121000, 10201121000 |
|---|---|
| Призначення | Приватні басейни |
| Для солоної води | Так |
| Наявність префільтра | Так |
| Змінна швидкість | Ні |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Продуктивність, м³/год (при h) | 7 при 8 м |
| Корисна потужність, к. с. | 0.3 |
| З\'єднання | 1.5" |
| Додатково |
|
| Вага в упаковці, кг | 7 |
| Розмір в упаковці | 475x210x238 мм |
| Виробник | Kripsol |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантія | 24 місяці. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. При монтажу насоса необхідно додатково встановити автомат захисту двигуна. |
You must be logged in to post a review.




There are no reviews yet.