Насос Kripsol Ninfa NK 51 (220 В, 9.75 м3/год, 0.5 НР)
SKU: 2617
Готовий до відправлення
13056,00 ₴
Детальна інформація
Відгуки
| Артикул | 10101221000, 10101221000 |
|---|---|
| Призначення | Приватні басейни |
| Для солоної води | Так |
| Наявність префільтра | Так |
| Змінна швидкість | Ні |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Продуктивність, м³/год (при h) | 9.75 при 6 м |
| Корисна потужність, к. с. | 0.5 |
| З\'єднання | 2" |
| Додатково |
|
| Вага в упаковці, кг | 6 |
| Розмір в упаковці | 422x180x255 мм |
| Виробник | Kripsol |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантія | 24 місяці. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. При монтажу насоса необхідно додатково встановити автомат захисту двигуна. |
You must be logged in to post a review.




There are no reviews yet.