Насос Hayward SP2510XE163E EP 100 IE3 (380 В, 17.5 м3/год, 1 HP)
SKU: 33001
Готовий до відправлення
25653,00 ₴
Детальна інформація
Відгуки
| Артикул | SP2510XE163E |
|---|---|
| Призначення | Приватні басейни, Громадські басейни |
| Для солоної води | Так |
| Енергоефективність двигуна | IE3 |
| Наявність префільтра | Так |
| Змінна швидкість | Ні |
| Кількість фаз | 3 (380-400 В) |
| Продуктивність, м³/год (при h) | 17.5 при 8 м |
| Корисна потужність, к. с. | 1 |
| Ступінь захисту | IP55 |
| З\'єднання | 2" |
| Додатково |
|
| Вага в упаковці, кг | 15.5 |
| Розмір в упаковці | 550х271х210 мм |
| Виробник | Hayward |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантія | 24 місяці. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. При монтажу насоса необхідно додатково встановити автомат захисту двигуна. |
You must be logged in to post a review.




There are no reviews yet.