Насос Hayward K-FLO SPK12630XY1 (220 В, 33 м3/год, 3 НР)
SKU: 21198
Готовий до відправлення
46308,00 ₴
Детальна інформація
Відгуки
| Артикул | SPK12630XY1 |
|---|---|
| Призначення | Приватні басейни, Громадські басейни |
| Для солоної води | Так |
| Енергоефективність двигуна | IE3 |
| Наявність префільтра | Так |
| Змінна швидкість | Ні |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Продуктивність, м³/год (при h) | 33 при 10 м |
| Корисна потужність, к. с. | 3 |
| З\'єднання | 63 мм |
| Додатково |
|
| Вага в упаковці, кг | 23 |
| Розмір в упаковці | 620х311.7х244 мм |
| Виробник | Hayward |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантія | 24 місяці. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. При монтажу насоса необхідно додатково встановити автомат захисту двигуна. |
You must be logged in to post a review.




There are no reviews yet.