Насос Hayward K-FLO SPK12607XY1 IE2 (220 В, 11.5 м3/год, 0.75 НР)
SKU: 36887
Готовий до відправлення
29172,00 ₴
Детальна інформація
Відгуки
| Артикул | SPK12607XY1E2 |
|---|---|
| Призначення | Приватні басейни |
| Для солоної води | Так |
| Наявність префільтра | Так |
| Змінна швидкість | Ні |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Продуктивність, м³/год (при h) | 11.5 при 10 м |
| Корисна потужність, к. с. | 0.8 |
| З\'єднання | 50 мм |
| Додатково |
|
| Вага в упаковці, кг | 13 |
| Розмір в упаковці | 590х311.7х244 мм |
| Виробник | Hayward |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантія | 24 місяці. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. При монтажу насоса необхідно додатково встановити автомат захисту двигуна. |
You must be logged in to post a review.




There are no reviews yet.