Насос Emaux SS050T (220 В, 10 м3/год, 0.5 HP)
SKU: 24281
Готовий до відправлення
18533,00 ₴
Детальна інформація
Відгуки
| Артикул | SS050T |
|---|---|
| Призначення | Приватні басейни |
| Для солоної води | Ні |
| Наявність префільтра | Так |
| Змінна швидкість | Ні |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Продуктивність, м³/год (при h) | 10 при 4 м |
| Корисна потужність, к. с. | 0.5 |
| Ступінь захисту | IPX5 |
| З\'єднання | 50 мм |
| Додатково |
|
| Вага в упаковці, кг | 8.0 |
| Розмір в упаковці | 552x211x340 мм |
| Виробник | Emaux |
| Гарантія | 12 місяців. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. При монтажу насоса необхідно додатково встановити автомат захисту двигуна. |
You must be logged in to post a review.




There are no reviews yet.