Насос Emaux SR20 (380 В, 27 м3/год, 2.0 HP)
SKU: 5483
Готовий до відправлення
33841,00 ₴
Детальна інформація
Відгуки
| Артикул | SR20 (3ф) |
|---|---|
| Призначення | Протитечії |
| Для солоної води | Ні |
| Наявність префільтра | Ні |
| Змінна швидкість | Ні |
| Кількість фаз | 3 (380-400 В) |
| Макс. об’єм басейну, л | 108 000 |
| Продуктивність, м³/год (при h) | 27 при 10 м |
| Корисна потужність, к. с. | 2 |
| З\'єднання | 63 мм |
| Додатково |
|
| Вага в упаковці, кг | 22 |
| Розмір в упаковці | 557х275х413 мм |
| Виробник | Emaux |
| Гарантія | 12 місяців. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. При монтажу насоса необхідно додатково встановити автомат захисту двигуна. |
You must be logged in to post a review.




There are no reviews yet.