Лежак аеромасажний Aquaviva цілісний, під бетон
SKU: 27578
Готовий до відправлення
53341,00 ₴
Детальна інформація
Відгуки
| Розміщення | Донне |
|---|---|
| Тип стінок | Бетон |
| Підключення | 2" |
| Матеріал | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Колір | Сірий |
| Додатково | Розмір труби: 100х50 мм |
| Розмір в упаковці | 1500х360 мм |
| Вага в упаковці, кг | 40 |
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантія | 12 місяців |
You must be logged in to post a review.




There are no reviews yet.