Інверторний тепловий насос Fairland InverX 56 (21.5 кВт)
SKU: 23711
190705,00 ₴
Out of stock
Детальна інформація
Відгуки
| Артикул | IXCR56 |
|---|---|
| Тип насосу | Моноблок |
| Інвертор | Так |
| Режим роботи | Обігрів та охолодження |
| Управління з телефону | Wi-Fi |
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища 15℃, t° нагрітої води 26℃ |
|
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища 26℃, t° нагрітої води 26℃ |
|
| Показники роботи в режимі охолодження, при t° навколишнього середовища 35℃, t° нагрітої води 28℃ |
|
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Призначення | Домашні басейни, Громадські басейни |
| Теплова потужність, кВт | 21.5 |
| Номінальна вхідна потужність, кВт | 0.31 - 3.08 |
| Номінальна сила струму, А | 1.35 - 13.4 |
| Макс. об\'єм басейну, м³ | до 90 м³ при температурі повітря 26°C |
| Рекомендований потік води, м³/год | 6.5-8.5 |
| Мінімальний приток повітря, м³/ч | 2 800 |
| З\'єднання | 50 мм |
| Матеріал нагрівача | Титан |
| Матеріал корпусу | Нержавіючий алюмінієвий сплав |
| Компресор | Mitsubishi |
| Робоча температура повітря | Від -15 до 43°C |
| Робоча температура води | Від 12 до 40°C |
| Звуковий тиск (1 м) | Від 42.9 до 50.8 дБА |
| Звуковий тиск (10 м) | Від 22.9 до 30.8 дБА |
| Тип фреону | R32 |
| Вага холодоагенту, г | 1 200 |
| Режим розморожування | Так |
| Комплектація |
|
| Розмір в упаковці | 995 х 432 х 750 мм |
| Вага в упаковці, кг | 70 |
| Виробник | Fairland |
| Гарантія | 12 років гарантії на теплообмінник та компресор, 5 років на інші комплектуючі |
You must be logged in to post a review.




There are no reviews yet.