Інверторний тепловий насос для дому Aquaviva Plus 18T (17.78 кВт)
SKU: 34436
Готовий до відправлення
318157,00 ₴
Детальна інформація
Відгуки
| Артикул | AVH-TPVH180T |
|---|---|
| Інвертор | Так |
| Режим роботи | Обігрів та охолодження |
| Управління з телефону | Wi-Fi |
| Тип насосу | Спліт |
| Компресор | EVI DC Інвертор |
| Виробник компресора | Mitsubishi |
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища 7℃, t° нагрітої води 35℃ |
|
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища 7℃, t° нагрітої води 55℃ |
|
| Показники роботи в режимі охолодження, при t° навколишнього середовища 35℃, t° води 7℃ |
|
| Показники роботи в режимі нагрівання води при t° води 15℃, t° нагрітої води від 15 до 55℃ |
|
| Теплова потужність, кВт | 17.8 |
| Мінімальна продуктивність циркуляційного насоса, м³/ч | 1.2 (при висоті стовпа 6 м) |
| Вимоги до теплообмінника ГВП | 10 кВт / площа теплообміну ГВП становить 1.6 м² (еквівалент дюймової труби 30 м) |
| Кількість фаз | 3 (380-400 В) |
| З\'єднання | 1" |
| Клас енергоефективності | A+++ |
| Робоча температура повітря | Від - 25℃ до + 43℃ |
| Клас пиловологозахисту | IPX4 |
| Мінімальний об\'єм буферної ємності, л | 8 |
| Діаметр підключення магістралі опалення до теплового насосу | 1" |
| Діаметр фреонової магістралі | 9.52 і 15.88 мм |
| Тип фреону | R32 |
| Додаткова заправка холодоагентом при довжині лінії від 5 до 12 м, г: | 100 |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Розмір в упаковці | Зовнішній блок – 1053×468×1360 мм, внутрішній блок – 450×285×786 мм |
| Вага в упаковці, кг | 122 |
| Виробник | Aquaviva |
| Гарантія | 24 місяці |
You must be logged in to post a review.




There are no reviews yet.